CaspiPropertyAzerbaijan Property Intelligence
11 foto
Yadda saxla
215,000 AZN
3,583 AZN/m² · +7% ərazi ilə müqayisədə

Müstəqillik küçəsi, Yasamal

Satılır 2 otaqlı yeni tikili 60 m² · Yasamal · Bakı

2 otaq60.0 m²Mərtəbə 7/16
təmirliipotekakupça
Satıcı ilə əlaqə üçün mənbədə açın →

Təsvir

🏠 2 otaqlı mənzil satılır! 16 mərtəbəli binanın 7-ci mərtəbəsində, yaxşı təmirli və səliqəli mənzil. Layihə üzrə qanuni 2 otaqdır. 📄 Çıxarışı (kupça) və texniki pasportu var. Ətraflı məlumat üçün əlaqə saxlaya bilərsiniz. ofis haqqı 1%

Əmlakın tarixçəsi

Bu evin istədiyi qiymət — 2026-09-15 tarixindən bəri hər gün qeydə alınır. Bu, satış yox, istənilən qiymətdir. Bu ev 4 dəfə elan edilib. Bu elan bazarda 11 gün göstərir; əmlakın özü isə 2026-08-06 tarixindən izlənilir — ümumilikdə ən azı 51 gündür.

sen2026
Qiymət artırılıb215,000 AZN
2026-09-16 · 205,000 AZN → 215,000 AZN (+4.9%) · Fərqanə · digər elan →
sen2026
Elan edilib215,000 AZN
2026-09-15 · 2 ayrıca elan · Nihad Bəy
sen2026
Bazardan çıxanlar205,000 AZN
2026-09-04 · 29 gün elanda · Sebahedddin · digər elan →
avq2026
Elan edilib205,000 AZN
2026-08-18 · Fərqanə · digər elan →
avq2026
Qiymət endirilib205,000 AZN
2026-08-14 · 215,000 AZN → 205,000 AZN (-4.7%) · Sebahedddin · digər elan →
avq2026
Qiymət endirilib215,000 AZN
2026-08-09 · 225,000 AZN → 215,000 AZN (-4.4%) · Sebahedddin · digər elan →
avq2026
Elan edilib225,000 AZN
2026-08-06 · Sebahedddin · digər elan →
209,410215,000220,5902026-09-15 — 215,000 AZN2026-09-16 — 215,000 AZN2026-09-17 — 215,000 AZN2026-09-18 — 215,000 AZN2026-09-19 — 215,000 AZN2026-09-20 — 215,000 AZN2026-09-21 — 215,000 AZN2026-09-22 — 215,000 AZN2026-09-23 — 215,000 AZN2026-09-24 — 215,000 AZN2026-09-25 — 215,000 AZN2026-09-152026-09-25

Əmlak məlumatları

Müstəqillik küçəsi

Növ
Yeni tikili
Otaq sayı
2
Sahə
60.0 m²
Mərtəbə
7 / 16
Təmir
bəli
Agentlik
Nihad Bəy
Bazarda
11 gün (ilk görünüşümüzdən)
Mənbədə aç →

Yerləşmə

Google Maps-də aç →

Yaxınlıqda nə var

Metro
Elmlər Akademiyası · 1.8 km
Məktəb
Məkyəb \ Park Yasamal · 610 m
Uşaq bağçası
10 saylı Uşaq bağçası · 1.1 km
Universitet
Bakı Dövlət Universiteti · 1.3 km
Xəstəxana
1.0 km
Klinika
Alo Doktor · 910 m
Aptek
1.4 km
Supermarket
Araz · 670 m
Ticarət mərkəzi
Baku Mall · 2.6 km
Park
400 m

Düz xətt üzrə məsafələr, OpenStreetMap-dən.

Ərazi göstəriciləri

Yasamal, Bakı →

Qiymət yaxınlıqdakı oxşar evlərə uyğundur.

3,137AZN/m²3,596
Median istənilən qiymət
190,090 AZN
Median AZN/m²
3,353
Orta 50% AZN/m²
3,137 – 3,596
Bu ev
3,583
ərazi ilə müqayisədə
+7%
Kirayə potensialı / ay
720 AZN
Ümumi gəlirlilik
4.02%

Bu evdən 500 m məsafədəki oxşar sahəli 158 elan (yeni tikili mənzillər) əsasında, hazırkı qiymətlərlə.

Orta 50%: oxşar elanların yarısı bu aralıqda qiymət istəyir. Ən ucuz dörddəbir və ən baha dörddəbir bu aralıqdan kənardadır.

İpoteka hesablayıcısı

Kredit məbləği
—
Aylıq ödəniş
—

Dövlət proqramında kreditin maksimumu 150,000 AZN-dir (güzəştli: 100,000 AZN). Bu, təxmini hesablamadır, təklif deyil — bank şərtləri fərqlənir.

Oxşar elanlar

Eyni rayon, eyni otaq sayı və oxşar sahə — hazırda satışdadır.

Satıcı ilə əlaqə

Daxil ol

Əmlakları ulduz işarəsi ilə yadda saxlayın və istənilən cihazdan onlara qayıdın.