CaspiPropertyAzerbaijan Property Intelligence
10 foto
Yadda saxla
900 AZN
11 AZN/m² · +0% ərazi ilə müqayisədə

Həsən bəy Zərdabi prospekti, İnşaatçılar

İcarəyə verilir 2 otaqlı yeni tikili 80 m² · İnşaatçılar · Bakı

2 otaq80.0 m²Mərtəbə 16/19
aylıq kirayətəmirli
Satıcı ilə əlaqə üçün mənbədə açın →

Təsvir

📍 Zərdabı Residence Premium Yaşayış Kompleksində yerləşən, əla təmirli və tam əşyalı mənzil ✨ Mənzil zövqlə və müasir üslubda təmir olunub 🛋️ Tam əşyalıdır və bütün lazımi texniki avadanlıqlarla təchiz edilib 🚇 İnşaatçılar və 20 Yanvar metrolarına yaxın ərazidə yerləşir 🛗 Binada 3 lift mövcuddur 🌳 Geniş və səliqəli həyəti var 🛝 Uşaq oyun meydançası mövcuddur 🛡️ 24/7 mühafizə xidməti 🚗 Parking mövcuddur 🏠 Mənzil rahat və komfortlu yaşayış üçün tam hazırdır

Əmlakın tarixçəsi

Bu evin istədiyi qiymət — 2026-09-19 tarixindən bəri hər gün qeydə alınır. Bu, satış yox, istənilən qiymətdir. Bu ev 5 dəfə elan edilib. Bu elan bazarda 5 gün göstərir; əmlakın özü isə 2026-08-04 tarixindən izlənilir — ümumilikdə ən azı 51 gündür.

sen2026
Bazardan çıxanlar900 AZN
2026-09-20 · 47 gün izlənib · Alim · digər elan →
sen2026
Elan edilib900 AZN
2026-09-20 · 2 ayrıca elan · Rüstəm bəy · digər elan →
sen2026
Qiymət artırılıb900 AZN
2026-09-19 · 850 AZN → 900 AZN (+5.9%) · Alim · digər elan →
sen2026
Elan edilib900 AZN
2026-09-19 · Surət Bəy
avq2026
Elan edilib850 AZN
2026-08-13 · QALA ESTATE · digər elan →
avq2026
Qiymət endirilib850 AZN
2026-08-12 · 900 AZN → 850 AZN (-5.6%) · Alim · digər elan →
avq2026
İlk qeyd900 AZN
2026-08-04 · Alim · digər elan →
8779009232026-09-19 — 900 AZN2026-09-20 — 900 AZN2026-09-21 — 900 AZN2026-09-22 — 900 AZN2026-09-23 — 900 AZN2026-09-24 — 900 AZN2026-09-192026-09-24

Əmlak məlumatları

Həsən bəy Zərdabi prospekti

Növ
Yeni tikili
Otaq sayı
2
Sahə
80.0 m²
Mərtəbə
16 / 19
Təmir
bəli
Agentlik
Surət Bəy
Bazarda
5 gün (ilk görünüşümüzdən)
Mənbədə aç →

Yerləşmə

Google Maps-də aç →

Yaxınlıqda nə var

Metro
İnşaatçılar · 800 m
Məktəb
Dünya Məktəbi · 160 m
Uşaq bağçası
17 saylı Uşaq bağçası · 320 m
Universitet
Bakı Biznes Universiteti · 170 m
Xəstəxana
180 m
Klinika
Şəfa klinikası · 40 m
Aptek
170 m
Supermarket
320 m
Ticarət mərkəzi
Baku Mall · 610 m
Park
170 m

Düz xətt üzrə məsafələr, OpenStreetMap-dən.

Ərazi göstəriciləri

İnşaatçılar, Bakı →

Qiymət yaxınlıqdakı oxşar evlərə uyğundur.

10AZN/m²12
Burada median kirayə
850 AZN
Median kirayə AZN/m²
11
Orta 50% AZN/m²
10 – 12
Bu ev
11
ərazi kirayələri ilə
+0%

Bu evdən 500 m məsafədəki oxşar sahəli 279 elan (yeni tikili mənzillər) əsasında, hazırkı qiymətlərlə.

Orta 50%: oxşar elanların yarısı bu aralıqda qiymət istəyir. Ən ucuz dörddəbir və ən baha dörddəbir bu aralıqdan kənardadır.

Oxşar elanlar

Eyni rayon, eyni otaq sayı və oxşar sahə — hazırda satışdadır.

Satıcı ilə əlaqə

Daxil ol

Əmlakları ulduz işarəsi ilə yadda saxlayın və istənilən cihazdan onlara qayıdın.