CaspiPropertyAzerbaijan Property Intelligence
13 photos
Save
215,000 AZN
2,389 AZN/m² · -7% vs the area

Svetlana Məmmədova k, Nəsimi

Old build (resale), 3 rooms, 90 m² · Nəsimi · Bakı

3 rooms90.0 m²Floor 7/9
delisted+7.2% since first seentəmirliipotekakupça
Open at the source to contact the seller →

About this home

Description in the seller’s original language.

COX COX TECILI SATILIR !!! DEYERINDEN 20 000 MANAT ASAQI !!! KUPCALI IPATEKAYA YARARLI !!! Menzil 9-mkr-da Terlan Sadliq Sarayinin,Pajarninin yaxinliqinda Leninqrad proyektli binanin,9/7-ci mertebesind Qanunu 3 Otaq Menzil deyerinden cox ucuz qiymete satilir.Menzil Super Temirlidir.Menzilin temirinde bahali ve keyfiyyetli materiallardan istifade olunmusdur.Menzil yerne gore cox elverisli erazide yerlesir ,yaxinliqinda Ecemi,Nesimi metrosu,mektebler,baxcalar,supermarketler ve .s yasamaq ucun lazimi iase obyektleri yerlesir.Menzil alqi-satqi ucun tam hazirdir. Ofis haqqi 1% teskil edir.

Property history

The price this home has asked, recorded every day since 2026-08-04. Asking price, not a sale price.

Oct2026
Left the market215,000 AZN
2026-10-07 · watched 64 days · Rəşad bəy
Sep2026
Price rise215,000 AZN
2026-09-07 · 200,500 AZN → 215,000 AZN (+7.2%) · Rəşad bəy
Aug2026
First recorded200,500 AZN
2026-08-04 · Rəşad bəy
198,325207,750217,1752026-08-04 — 200,500 AZN2026-08-05 — 200,500 AZN2026-08-06 — 200,500 AZN2026-08-07 — 200,500 AZN2026-08-08 — 200,500 AZN2026-08-09 — 200,500 AZN2026-08-10 — 200,500 AZN2026-08-11 — 200,500 AZN2026-08-12 — 200,500 AZN2026-08-13 — 200,500 AZN2026-08-14 — 200,500 AZN2026-08-15 — 200,500 AZN2026-08-16 — 200,500 AZN2026-08-17 — 200,500 AZN2026-08-18 — 200,500 AZN2026-08-19 — 200,500 AZN2026-08-20 — 200,500 AZN2026-08-21 — 200,500 AZN2026-08-22 — 200,500 AZN2026-08-23 — 200,500 AZN2026-08-24 — 200,500 AZN2026-08-25 — 200,500 AZN2026-09-07 — 215,000 AZN2026-09-08 — 215,000 AZN2026-09-09 — 215,000 AZN2026-09-10 — 215,000 AZN2026-09-11 — 215,000 AZN2026-09-12 — 215,000 AZN2026-09-13 — 215,000 AZN2026-09-14 — 215,000 AZN2026-09-15 — 215,000 AZN2026-09-16 — 215,000 AZN2026-09-17 — 215,000 AZN2026-09-18 — 215,000 AZN2026-09-19 — 215,000 AZN2026-09-20 — 215,000 AZN2026-09-21 — 215,000 AZN2026-09-22 — 215,000 AZN2026-09-23 — 215,000 AZN2026-09-24 — 215,000 AZN2026-09-25 — 215,000 AZN2026-09-26 — 215,000 AZN2026-09-27 — 215,000 AZN2026-09-28 — 215,000 AZN2026-09-29 — 215,000 AZN2026-09-30 — 215,000 AZN2026-10-01 — 215,000 AZN2026-10-02 — 215,000 AZN2026-10-03 — 215,000 AZN2026-10-04 — 215,000 AZN2026-10-05 — 215,000 AZN2026-10-06 — 215,000 AZN2026-10-07 — 215,000 AZN2026-08-042026-10-07

Property details

Svetlana Məmmədova k

Type
Old build (resale)
Rooms
3
Area
90.0 m²
Floor
7 / 9
Repair
yes
Agency
Rəşad bəy
On market
64 days (from our first sighting)
Last seen
2026-10-07
Open at the source →

Location

Open in Google Maps →

What's nearby

Metro
Nəsimi · 320 m
School
30 saylı Məktəb · 250 m
Kindergarten
211 Saylı Uşaq bağçası · 340 m
University
Azərbaycan Kooperasiya Universiteti · 1.6 km
Hospital
Dental Revolution · 20 m
Clinic
10 saylı şəhər poliklinikası · 790 m
Pharmacy
Aptek · 460 m
Supermarket
Rahat Market · 270 m
Mall
Memar Əcəmi Ticarət Mərkəzi · 1.9 km
Park
390 m

Straight-line distances, from OpenStreetMap.

Area insights

Nəsimi, Bakı →

Priced in line with similar homes nearby.

2,389AZN/m²2,661
Median asking price
218,000 AZN
Median AZN/m²
2,559
Middle 50% AZN/m²
2,389 – 2,661
This home
2,389
vs the area
-7%
Rent potential / mo
791 AZN
Gross yield
4.41%

Based on 19 similar-sized listings — old-build flats — within 500 m of this home, priced as of right now.

Middle 50%: half of similar listings ask a price inside this range. The cheapest quarter and the most expensive quarter sit outside it.

Similar properties

Same district, same number of rooms and a similar size, on the market now.

Sign in

Save properties with the star and get back to them on any device.