CaspiPropertyAzerbaijan Property Intelligence
10 photos
Save
125,500 AZN
2,092 AZN/m² · -34% vs the area

Arif Hüseynov küçəsi, Azadlıq Prospekti

New build, 2 rooms, 60 m² · Azadlıq Prospekti · Bakı

2 rooms60.0 m²Floor 4/12
delisted
Open at the source to contact the seller →

About this home

Description in the seller’s original language.

EKSKLUZIV!!! Memmed Emin Resulzade qesebesinde 1 hektarda insha edilmish 2 bloklu 13 mertebeli Yasham Park Premium binanin 4cu mertebesinde olan 1 otagli umumi sahesi 60 kv temirsiz menzil satilir. Menzili cox rahat 2 otaga duzelde bilersiniz. Menzilin baxisi gole terefdir. Binanin fasadi soyuga istiye ve neme qarsi izolyasiya olunub. 2 eded muasir ve bahali Sigma liftleri yigilib. Binada xirda tamamlama isleri gedir, lakin sakinler artig evlerin temir edirler. Binada 24 saat Qaz su isig kabel-tv internet yer alti afto parkingi genis heyeti var, yaxinligda 2 eded mekteb usag baxcalari istrahet parklari marketler var. Senedleri hele ki Muqavile ve Maliyye arayisidir. QIYMETDE ENDIRIM OLACAQ. Xidmetimiz 1% edecek. bu binada basqa menziller de var. elave melumat ucun zeng edin.

Property history

The price this home has asked, recorded every day since 2026-08-04. Asking price, not a sale price. This home has been advertised 4 times.

Sep2026
Listed192,000 AZN
2026-09-17 · Aga emlak · other advertisement →
Sep2026
Left the market192,000 AZN
2026-09-14 · 34 days listed · Ev alqı satqısı · other advertisement →
Aug2026
Listed192,000 AZN
2026-08-28 · Azadlıq alqı-satqı · other advertisement →
Aug2026
Left the market125,500 AZN
2026-08-14 · watched 10 days · Ev alqı satqısı
Aug2026
Price cut192,000 AZN
2026-08-13 · 194,000 AZN → 192,000 AZN (-1.0%) · Ev alqı satqısı · other advertisement →
Aug2026
Listed194,000 AZN
2026-08-11 · Ev alqı satqısı · other advertisement →
Aug2026
First recorded125,500 AZN
2026-08-04 · Ev alqı satqısı
122,237125,500128,7632026-08-04 — 125,500 AZN2026-08-05 — 125,500 AZN2026-08-06 — 125,500 AZN2026-08-07 — 125,500 AZN2026-08-08 — 125,500 AZN2026-08-09 — 125,500 AZN2026-08-10 — 125,500 AZN2026-08-11 — 125,500 AZN2026-08-12 — 125,500 AZN2026-08-13 — 125,500 AZN2026-08-14 — 125,500 AZN2026-08-042026-08-14

Property details

Arif Hüseynov küçəsi

Type
New build
Rooms
2
Area
60.0 m²
Floor
4 / 12
Repair
no
Agency
Ev alqı satqısı
On market
10 days (from our first sighting)
Last seen
2026-08-14
Open at the source →

Location

Open in Google Maps →

What's nearby

Metro
Azadlıq prospekti · 110 m
School
83 saylı Məktəb Lisey · 240 m
Kindergarten
193 saylı Uşaq Bağçası · 180 m
University
Azərbaycan Kooperasiya Universiteti · 1.8 km
Hospital
Prestij tibb mərkəzi · 250 m
Clinic
GenStom Stomatoloji Klinikası · 130 m
Pharmacy
Aptek · 220 m
Supermarket
Rahat Market · 190 m
Mall
Elit Ticarət · 1.2 km
Park
30 m

Straight-line distances, from OpenStreetMap.

Area insights

Azadlıq Prospekti, Bakı →

Asking less than similar homes nearby.

2,788AZN/m²3,583
Median asking price
185,000 AZN
Median AZN/m²
3,159
Middle 50% AZN/m²
2,788 – 3,583
This home
2,092
vs the area
-34%
Rent potential / mo
721 AZN
Gross yield
6.90%

Based on 89 similar-sized listings — new-build flats — within 500 m of this home, priced as of right now.

Middle 50%: half of similar listings ask a price inside this range. The cheapest quarter and the most expensive quarter sit outside it.

Similar properties

Same district, same number of rooms and a similar size, on the market now.

Sign in

Save properties with the star and get back to them on any device.