Save
40,000 AZN
267 AZN/m²
Bərdə ş, Bərdə
House / villa, 6 rooms, 150 m² · Bərdə
6 rooms150.0 m²2 sot
delisted+3.9% since first seentəmirli
About this home
Description in the seller’s original language.
Ev Divanli kendinin duz girisinde Marketin Mektebin Baxcanin ve Avtobus yolunun duz yaninda yerlesir Qazi Suyu Isigi Interneti Movcuddur Hem Aile ucun Hemde Otag-Otag Kiraye vermek ucun idealdir. Sekillerde yaxsi dusmuyub meslehetdir realda baxasiz. Ciddi wexsler elage saxlaya biler qiymette endirim olacag. Bərdə rayon Divanlı kəndi
Property history
The price this home has asked, recorded every day since 2026-08-04. Asking price, not a sale price.
Aug2026
Left the market40,000 AZN
2026-08-21 · watched 17 days · Əli
Aug2026
Price rise40,000 AZN
2026-08-10 · 38,500 AZN → 40,000 AZN (+3.9%) · Əli
Aug2026
First recorded38,500 AZN
2026-08-04 · Əli
Property details
Bərdə ş
- Type
- House / villa
- Rooms
- 6
- Area
- 150.0 m²
- Land plot
- 2 sot
- Repair
- yes
- Agency
- Əli
- On market
- 17 days (from our first sighting)
- Last seen
- 2026-08-21
Location
What's nearby
- School
- 310 m
- Kindergarten
- 4.3 km
- Hospital
- Bərdə Rayon Mərkəzi Xəstəxanası · 4.0 km
- Supermarket
- 1.1 km
- Park
- 3.1 km
Straight-line distances, from OpenStreetMap.
Similar properties
No close matches — other House / villa listings in Bərdə.

175,000 AZN1,167 AZN/m²
Bərdə rayonu Güloğlular.K
Bərdə
5 rooms150.0 m²
House / villatəmirli15 sot

65,000 AZN317 AZN/m²
Çəmənli kəndi
Bərdə
5 rooms205.0 m²
House / villaipoteka

39,900 AZN134 AZN/m²
Bərdə Rayon divanli kendi
Bərdə
6 rooms298.0 m²
House / villatəmirli298 sot

70,000 AZN233 AZN/m²
Bərdə ş
Bərdə
7 rooms300.0 m²
House / villa4 sot








